Lekarniške enote

Lekarna Center

Odpiralni čas:
pon. - pet: 7.30 - 19.00
sob.: 8.00 - 13.00
ned. in prazniki: zaprto

Kontakti:
Telefon: 02/229 45 30
E-pošta: lekarna.center@mb-lekarne.si

Lekarna Betnava

Odpiralni čas:

pon. - pet: 8.00 - 20.00
sob.: 8.00 - 15.00
ned. in prazniki: zaprto

Kontakti:
Telefon: 02/799 50 66
E-pošta: lekarna.betnava@mb-lekarne.si

Lekarna v E.Leclercu (spletna lekarna)

Odpiralni čas:
pon. - pet: 8.00 - 20.00
sob.: 8.00 - 15.00
ned. in prazniki: zaprto

Kontakti:
Telefon: 02/332 50 97
E-pošta: lekarna.e-leclerc@mb-lekarne.si

Lekarna Gosposvetska

Odpiralni čas:
pon. - pet: 7.30 - 19.00
sob.: 7.30 - 12.00
ned. in prazniki: zaprto

Kontakti:
Telefon: 02/250 64 50
E-pošta: lekarna.gosposvetska@mb-lekarne.si

Lekarna Kamnica

Odpiralni čas:
pon. - pet: 7.30 - 19.00
sob.: 8.00 - 12.00
ned. in prazniki: zaprto

Kontakti:
Telefon: 02/229 12 25
E-pošta: lekarna.kamnica@mb-lekarne.si

Lekarna Lenart

Odpiralni čas:
pon. - pet: 7.00 - 19.30
sob.: 7.00 - 13.00
ned. in prazniki: zaprto

Kontakti:
Telefon: 02/229 19 40
E-pošta: lekarna.lenart@mb-lekarne.si

Lekarna Limbuš

Odpiralni čas:
pon., čet. in pet: 8.00 - 10.00 in 10.30 - 16.00
tor. in sre.: 11.00-16.00 in 16.30-19.00
sob.: zaprto
ned. in prazniki: zaprto

Kontakti:
Telefon: 02/614 42 60 
E-pošta: lekarna.limbus@mb-lekarne.si

Lek. podružnica Lovrenc

Odpiralni čas:
pon., tor., sre. in pet: 7.30 – 12.00 in 12.30 – 14.30
čet.: 12.00-16.00 in 16.30-19.00
sob.: zaprto
ned. in prazniki: zaprto

Kontakti:
Telefon: 02/675 20 05
E-pošta: lekarna.lovrenc@mb-lekarne.si

Lekarna Melje

Odpiralni čas:
pon. - pet: 8.00 - 19.00
sob.: 8.00 - 12.00
ned. in prazniki: zaprto

Kontakti:
Telefon: 02/250 64 10
E-pošta: lekarna.melje@mb-lekarne.si

Lekarna Nova Vas

Odpiralni čas:
pon. - pet.: 7.30 - 19.00
sob.: 7.30 - 12.00
ned. in prazniki : zaprto

Kontakti:
Telefon: 02/429 29 20
E-pošta: lekarna.nova-vas@mb-lekarne.si

Lekarna Pobrežje

Odpiralni čas:
pon. - pet: 7.30 - 19.00
sob.: 7.30 - 12.00
ned. in prazniki: zaprto

Kontakti:
Telefon: 02/480 54 40
E-pošta: lekarna.pobrezje@mb-lekarne.si

Lekarna Pri gradu

Odpiralni čas:
pon. - pet: 7.30 - 19.00
sob.: 7.30 - 13.00
ned. in prazniki: zaprto

Kontakti:
Telefon: 02/229 45 70
E-pošta: lekarna.pri-gradu@mb-lekarne.si

Lekarna Qlandia

Odpiralni čas:
pon. - pet.: 9.00 - 20.00
sob.: 8.00 - 15.00
ned. in prazniki : zaprto

Kontakti:
Telefon: 02/420 14 20
E-pošta: lekarna.qlandia@mb-lekarne.si

Lekarna Radvanje

Odpiralni čas:
pon. - pet: 8.00 - 19.00
sob.: 8.00 - 13.00
ned. in prazniki: zaprto

Kontakti:
Telefon: 02/614 55 22
E-pošta: lekarna.radvanje@mb-lekarne.si

Lekarna Ruše

Odpiralni čas:
pon. - pet: 8.00 - 19.00
sob.: 8.00 - 12.00
ned. in prazniki: zaprto

Kontakti:
Telefon: 02/669 09 00
E-pošta: lekarna.ruse@mb-lekarne.si

Lek. podružnica Sladki Vrh

Odpiralni čas:
pon.in tor: 12.30 - 15.30 in 16.00 - 19.30
sre., čet. in pet.: 7.30 - 11.00 in 11.30 - 14.30
sob.: zaprto
ned. in prazniki: zaprto

Kontakti:
Telefon: 02/720 51 57
E-pošta: lekarna.sladki-vrh@mb-lekarne.si

Lek. podružnica Slivnica

Odpiralni čas:
pon. - pet: 7.30 - 19.00 
sob, ned. in prazniki: zaprto

Kontakti:
Telefon: 02/450 27 95
E-pošta: lekarna.slivnica@mb-lekarne.si

Lekarna Studenci

Odpiralni čas:
pon. - pet.: 7.30 - 19.00
sob.: 7.30 -  12.00
ned. in prazniki: zaprto

Kontakti:
Telefon: 02/429 70 46
E-pošta: lekarna.studenci@mb-lekarne.si

Lekarna Šentilj

Odpiralni čas:
pon. - pet.: 7.00 - 19.00
sob.: 8.00 -  12.00
ned. in prazniki: zaprto

Kontakti:
Telefon: 02/650 59 00
E-pošta: lekarna.sentilj@mb-lekarne.si

Lekarna Tabor (dežurna lekarna)

Odpiralni čas:
pon. - pet.: 7.00 - 20.00
sob.: 7.00 -  13.00

Dežurna služba
nočno dežurstvo: 20.00 - 7.00
sobota: 13.00 - 20.00
ned. in prazniki: 7.00 - 20.00

Lekarne Maribor izvajamo 24-urno neprekinjeno preskrbo prebivalcev z zdravili v Lekarni Tabor v obliki dežurne službe. Neprekinjena preskrba oz. dežurna lekarniška dejavnost je namenjena preskrbi prebivalcev z zdravili, potrebnimi za zdravljenje ali lajšanje nujnih medicinskih stanj. 

V skladu z zakonodajo se v dežurni lekarni izdajajo zdravila na recepte, ki so predpisani istega dne ali na recepte, ki so označeni kot nujni. Dežurna lekarniška dejavnost ni namenjena prodaji kozmetike, prehranskih dopolnil, testov za ugotavljanje nosečnosti in drugih izdelkov široke potrošnje.

Kontakti:
Telefon: 02/320 79 10
E-pošta: lekarna.tabor@mb-lekarne.si

Lekarna Tezno

Odpiralni čas:
pon. - pet.: 7.30 - 19.00
sob.: 7.30 -  12.00
ned. in prazniki: zaprto

Kontakti:
Telefon: 02/450 30 10
E-pošta: lekarna.tezno@mb-lekarne.si

Velikost pisave

Reset Zoom
Ali uporabite funkcijo brskalnika:
Ctrl + + / Ctrl + - / Ctrl + 0