KONTAKTI VSEH ENOT LEKARN MARIBOR

Za vsa vprašanja ali nasvete v zvezi z zdravjem ali zdravili,
pokličite eno izmed lekarniških enot.

Lekarna Center
Telefon: 02/229 45 30
E-pošta: lekarna.center@mb-lekarne.si

Lekarna Betnava
Telefon: 02/229 45 30
E-pošta:  lekarna.betnava@mb-lekarne.si

Lekarna v E.Leclercu (spletna lekarna)
Telefon: 02/332 50 97
E-pošta: lekarna.e-leclerc@mb-lekarne.si

Lekarna Gosposvetska
Telefon: (02) 250 64 50
E-pošta: lekarna.gosposvetska@mb-lekarne.si

Lekarna Kamnica
Telefon: 02/229 12 25
E-pošta: lekarna.kamnica@mb-lekarne.si

Lekarna Lenart
Telefon: 02/229 19 40
E-pošta: lekarna.lenart@mb-lekarne.si

Lekarna Limbuš
Telefon: 02/614 42 60 
E-pošta: lekarna.limbus@mb-lekarne.si

 

Lek. podružnica Lovrenc
Telefon: 02/675 20 05
E-pošta: lekarna.lovrenc@mb-lekarne.si

Lekarna Melje
Telefon: 02/250 69 10
E-pošta: lekarna.melje@mb-lekarne.si

Lekarna Nova Vas
Telefon: 02/429 29 20
E-pošta: lekarna.nova-vas@mb-lekarne.si

Lekarna Pobrežje
Telefon: 02/480 54 40
E-pošta: lekarna.pobrezje@mb-lekarne.si

Lekarna Pri gradu
Telefon: 02/229 45 70
E-pošta: lekarna.pri-gradu@mb-lekarne.si

Lekarna Qlandia
Telefon: 02/420 14 20
E-pošta: lekarna.qlandia@mb-lekarne.si

Lekarna Radvanje
Telefon: 02/614 55 22
E-pošta: lekarna.radvanje@mb-lekarne.si

Lekarna Ruše
Telefon: 02/669 09 00
E-pošta: lekarna.ruse@mb-lekarne.si

Lek. podružnica Slivnica
Telefon: 02/450 27 95
E-pošta: lekarna.slivnica@mb-lekarne.si

Lek. podružnica Sladki Vrh
Telefon: 02/720 51 57
E-pošta: lekarna.sladki-vrh@mb-lekarne.si

Lekarna Studenci
Telefon: 02/429 70 46
E-pošta: lekarna.studenci@mb-lekarne.si

Lekarna Šentilj
Telefon: 02/650 59 00
E-pošta: lekarna.sentilj@mb-lekarne.si

Lekarna Tabor (dežurna lekarna)
Telefon: 02/320 79 10
E-pošta: lekarna.tabor@mb-lekarne.si

Lekarna Tezno
Telefon: 02/450 30 10
E-pošta: lekarna.tezno@mb-lekarne.si

Uprava Lekarn Maribor
Minarikova ulica 6
Telefon: 02/450 27 83
E-pošta: info@mb-lekarne.si



 

Imate vprašanje?

Velikost pisave

Reset Zoom
Ali uporabite funkcijo brskalnika:
Ctrl + + / Ctrl + - / Ctrl + 0